BIZTECHESP
Biuletyn Informator Ogłoszenia

Mówią o nas

Nakładem Wydawnictw Komunikacji i Łączności ukazał się pierwszy wydany w Polsce podręcznik do nauki języka angielskiego używanego w branży samochodowej – „English in a Car Repair Workshop”. Autorką jest Blanka Myszkowska. To znakomity podręcznik, który możemy polecić nie tylko uczniom techników samochodowych czy studentom technicznych szkół wyższych, lecz wszystkim, którzy muszą posługiwać się językiem angielskim w zakresie motoryzacji. W podręczniku uwzględniono nawet różnice między brytyjską i amerykańską odmianą języka angielskiego.
https://www.automotoserwis.com.pl
Auto Moto Serwis - Z życia branży
Nowe książki WKŁ
Blanka Myszkowska

Lektorka języka angielskiego z wieloletnim doświadczeniem. Prowadzi z sukcesem i świetnym feedbackiem kursy indywidualne, grupowe oraz firmowe. Grupy - ogólne, konwersacyjne, branżowe. Doświadczenie to +/- 8000 przeprowadzonych godzin zajęć bardzo dobrze ocenianych przez słuchaczy i metodyka szkoły. Wykształcenie wyższe.

Szkoła Językowa Progres
Baza Usług Rozwojowych
Przez kilka lat szukałem dla siebie odpowiedniego nauczyciela i w końcu znalazłem.
Kilka lat...
Dariusz
W końcu zrozumiałem angielskie czasy. Nikt mi tak nigdy nie tłumaczył. Nie zmarnowałem czasu.
W końcu....
Krzysztof
Co jak co, ale lektor umie uczyć... Widać wieloletnie doświadczenie.
Uczyć umie...
Bartłomiej
Przez dwa lata miałam zastój i kiepski wynik firmowego egzaminu TOEIC. Po roku nauki w BIZTECHESP wynik się poprawił.
Egzamin...
Monika
Lektor potrafi zainspirować. Nigdy nie wiedziałem jaka jest różnica między 'last week' a 'the last week'? I teraz już wiem. Nauczyłem się rzeczy, o których nawet nie słyszałem.
Lektor-inspiracja...
Tomasz