BIZTECHESP


Misja BIZTECHESP

BIZTECHESP jest wrocławskim ośrodkiem szkoleniowym specjalizującym się w nauczaniu języka angielskiego branżowego (zawodowego) technicznego, naukowego i biznesowego jak również w coachingu językowym. Uczymy komunikacji przemysłowej, naukowo-technicznej i biznesowej. Nasza oferta jest skierowana do:

  • uczniów szkół średnich chcących doskonalić swoją znajomość języka zawodowego i chcących przygotować się do pracy w międzynarodowym środowisku.
  • osób dorosłych chcących nabyć umiejętność komunikacji zawodowej
  • osób które chcą się przygotować do egzaminów językowych VEC, FCE, TOEIC, TOEFL i wkrótce też OET.
  • firm i korporacji.

Jakie problemy rozwiązuje BIZTECHESP?

Co dajemy? Co zyskujesz?

Pomagamy nabyć praktycznych umiejętności w z posługiwaniu się językiem angielskim technicznym, naukowym lub biznesowym na poziomie umożliwiającym zdobycie międzynarodowego potwierdzenia jego znajomości. Nauczysz się ok. 1200 nowych słów i zwrotów, będziesz słuchać i czytać  teksty fachowe a przede wszystkim mówić ćwicząc słownictwo, czasowniki złożone, idiomy oraz rózne funkcje językowe. Poczujesz trwałą zmianę i postępy. Wyrobisz sobie prawidłowe nawyki  uczenia się i poznasz swój sposób uczenia się języka. Wyrobisz umiejętności potrzebne do nauki języka i uzyskania samodzielności. Dzięki tej samodzielności będziesz w stanie sama lub sam się uczyć bez wydawania pieniędzy na kolejne kursy – staniesz się człowiekiem wolnym. Uzyskane certyfikaty wzbogacą Twoje CV i zawodowe portfolio. Bazujemy na biologicznych metodach nauki języków i wierzymy w moc mózgu – najcudowniejszego i najbardziej złożonego organu w ciele człowieka.

Nasz BIZTECHESP Blog i galeria

Dla naszych klientów mamy też na tej witrynie specjalne miejsce. To nasz blog. Nasi klienci to także rodzice, przyszli rodzice a czasem nawet babcie i dziadkowie. Znajdziecie tam teksty na temat uczenia się czy sugestie mogące pomóc w edukacji dzieci, które już są albo dopiero będą. Młodzież także może tam znaleźć informacje na temat uczenia się, języków specjalistycznych czy poznawania różnych aspektów kultury. W galerii znajdziecie okładki tylko kilku opublikowanych w języku angielskim książek. Są to autorskie prace oraz tłumaczenia wykonane przez założycielkę BIZTECHESP – Centre for Vocational English Training and Examinations.

Warunki współpracy

Pracujemy w terenie u klienta i dojedziemy gdzie trzeba lub możemy pracować zdalnie. BIZTECHESP dysponuje samochodem i sprzętem komputerowym. Uczymy wszędzie – zarówno w wygodnych i klimatyzowanych salach konferencyjnych jak i w budowlanych barakach na placach budowy pomiędzy żurawiami a przemieszczającymi się po nich walcami wibracyjnymi. Dołącz do nas! Dajemy Wam 25 lat doświadczenia w edukacji językowej.

Zapraszam do kontaktu na pod numerem telefonu: 573 044 074 lub na email: biztechesp@biztechesp.pl. Zapraszam na stronę na Facebooku.

Zapraszam
Blanka Myszkowska
Autorka pierwszej w Polsce książki do nauki języka branżowo-zawodowego „English in a Car Repair Workshop”.