BIZTECHESP


BIZTECHESP jest wrocławską firmą specjalizującą się w nauczaniu języka angielskiego branżowego (zawodowego) technicznego, naukowego i biznesowego jak również w coachingu językowym. Uczymy komunikacji przemysłowej, naukowo-technicznej i biznesowej. Bazujemy na bardzo wysokospecjalistycznych podręcznikach oraz materiałach przygotowanych w naszej firmie. Pracujemy z pracownikami działów produkcyjnych, administracji oraz z kadrą menedżerską. Aczkolwiek większość naszych klientów stanowią międzynarodowe koncerny czy instytuty naukowe to pracujemy także dla klientów indywidualnych. Specjalną ofertę kierujemy do centrów doskonalenia nauczycieli, fundacji, stowarzyszeń, firm organizujących szkolenia finansowane z UE, agencji zatrudnienia i firm doradztwa personalnego. Bardzo dokładną propozycję naszych specjalistycznych szkoleń można znaleźć w zakładce „ESP na Video” (menu po prawej #04) jak również na naszym kanale BIZTECHESP w serwisie YouTube.

Nasza filozofia pracy jest bardzo prosta. Zależy nam najbardziej nad uzyskaniem trwałej zmiany i postępów. Uczymy wszystkich aspektów języka. Jeśli potrzeba – reedukujemy. Kładziemy bardzo duży nacisk na wyrabianie prawidłowych nawyków, poznanie swojego sposobu uczenia się, wyrobienie umiejętności potrzebnych do nauki języka i uzyskania samodzielności. Nauka języka jest kwestią osobniczą i nikomu nie można gwarantować sukcesu. Nauka języka jest bardzo złożonym procesem, który wymaga czasu. Trzeba nauczyć się go uczyć. Pracy umysłowej nie zastąpią żadne cudowne metody ani marketing edukacyjny. Bazujemy na biologicznych metodach nauki języków i wierzymy w moc mózgu – najcudowniejszego i najbardziej złożonego organu w ciele człowieka. Poznaj jego moc.

Dla naszych klientów mamy też na tej witrynie specjalne miejsce. To nasz blog. Nasi klienci to także rodzice, przyszli rodzice a czasem nawet babcie i dziadkowie. Znajdziecie tam teksty na temat uczenia się czy sugestie mogące pomóc w edukacji dzieci, które już są albo dopiero będą. Młodzież także może tam znaleźć informacje na temat uczenia się czy poznawania różnych aspektów kultury. W galerii znajdziecie okładki tylko kilku opublikowanych w języku angielskim książek. Są to autorskie prace oraz tłumaczenia wykonane przez założycielkę BIZTECHESP – Centre for Vocational English Training and Examinations.

Pracujemy w terenie u klienta i dojedziemy gdzie trzeba. BIZTECHESP dysponuje samochodem i sprzętem komputerowym. Uczymy wszędzie – zarówno w wygodnych i klimatyzowanych salach konferencyjnych jak i w budowlanych barakach na placach budowy pomiędzy żurawiami a przemieszczającymi się po nich walcami wibracyjnymi. Dołącz do nas ! Dajemy Wam 25 lat doświadczenia w edukacji językowej.

Zapraszam
Blanka Myszkowska