BIZTECHESP


Misja BIZTECHESP

Jakie problemy rozwiązuje BIZTECHESP?
Co dajemy? Co zyskujesz?

English in a Car Repair Workshop Podręcznik do języka angielskiego zawodowegoBIZTECHESP – Centre for Vocational English Training and Examinations jest wrocławskim ośrodkiem szkoleniowym specjalizującym się w nauczaniu języka angielskiego branżowego (zawodowego) technicznego, naukowego i biznesowego jak również w coachingu językowym. Uczymy komunikacji przemysłowej, naukowo-technicznej i biznesowej. Nasza oferta jest skierowana do:

  • firm i korporacji
  • uczniów szkół średnich chcących doskonalić swoją znajomość języka zawodowego i chcących przygotować się do pracy w międzynarodowym środowisku,
  • osób dorosłych chcących nabyć umiejętność komunikacji zawodowej,
  • osób które chcą się przygotować do egzaminów językowych VEC (też FCE, TOEIC, TOEFL).
  • kursy można kupić zdalnie na platformie LingRoom

 

Nasz BIZTECHESP Blog i galeria

Dla naszych klientów mamy też na tej witrynie specjalne miejsce. To nasz blog. Nasi klienci to także rodzice, przyszli rodzice a czasem nawet babcie i dziadkowie. Znajdziecie tam teksty na temat uczenia się czy sugestie mogące pomóc w edukacji dzieci, które już są albo dopiero będą. Młodzież także może tam znaleźć informacje na temat uczenia się, języków specjalistycznych czy poznawania różnych aspektów kultury. W galerii znajdziecie okładki tylko kilku opublikowanych w języku angielskim książek. Są to autorskie prace oraz tłumaczenia wykonane przez założycielkę BIZTECHESP – Centre for Vocational English Training and Examinations.

Warunki współpracy

Warunki współpracy są ustalane z każdym klientem indywidualnie. Warunki umowy co do rodzaju kursów, terminów, częstotliwości i płatności są ustalane indywidualnie. Pracujemy w terenie u klienta i dojedziemy gdzie trzeba. Możemy pracować zdalnie prowadząc zajęcia ONLINE.

BIZTECHESP dysponuje samochodem i sprzętem komputerowym. Uczymy wszędzie – zarówno w wygodnych i klimatyzowanych salach konferencyjnych jak i w budowlanych barakach na placach budowy pomiędzy żurawiami a przemieszczającymi się po nich walcami wibracyjnymi. Dołącz do nas! Dajemy Wam 27 lat doświadczenia w edukacji językowej.

Zapraszam do kontaktu na pod numerem telefonu: 573 044 074 lub na email: biztechesp@biztechesp.pl. Zapraszam na stronę na Facebooku.

Zapraszam
Blanka Myszkowska
Autorka pierwszej w Polsce książki do nauki języka branżowo-zawodowego „English in a Car Repair Workshop”.